Home » Nieuws » Tweede klassen leggen contact met Ellis Cohen Paraira

Tweede klassen leggen contact met Ellis Cohen Paraira

Recente reacties

  Actueel

  Aanmelden is op ieder moment mogelijk. Voor een afspraak kunt u bellen met het telefoonnummer van de school: 070-4451616

   

  De schoolgids:
  Interne Stage:
  School magazine:
  20170411_134146[1]Op woensdag 11 april 2107 hebben de leerlingen van de tweede klassen een bezoek gebracht aan het filmhuis. Hier kregen zij de film/documentaire Ellis en Bernie te zien. In de film zien we dat Ellis Cohen Paraira tevergeefs wacht op haar geliefde Bernie Spier. Deze is in de Tweede Wereldoorlog door de nazi’s in concentratiekamp Auswitch  vergast.
  Na de film mochten de leerlingen via Skype vragen stellen aan Ellis (inmiddels 92 jaar). Er werden hele mooie en goede vragen gesteld door onze leerlingen. Daarna kon iedereen een mooie kaart schrijven aan haar met een persoonlijke tekst. Ook de twee hoofdrolspelers waren aanwezig. Onze leerlingen konden met hun op de foto! 20170411_132431[1]
  Ook hier hebben onze leerlingen zich weer geweldig gedragen. Klassewerk!