Home » Nieuws » Dansworkshop voor de onderbouw Einde(r)loos

Dansworkshop voor de onderbouw Einde(r)loos

Recente reacties

  Actueel

  Aanmelden is op ieder moment mogelijk. Voor een afspraak kunt u bellen met het telefoonnummer van de school: 070-4451616

   

  De schoolgids:
  Interne Stage:
  School magazine:
  Op maandag 26 september hebben alle klassen van de onderbouw een dansworkshop met succes gevolgd. Allereerst  kregen onze leerlingen een wervelende dansshow van De Dutch Junior Dance Division . Deze jonge dansers/danseressen dansten voor onze leerlingen de voorstelling Grenzeloos. 20160926_103906
  Grenzeloos startte met een dansvoorstelling en vormde de basis van een interactieve workshop. Hierin gingen de leerlingen aan de slag met vertrouwensoefeningen en dansante bewegingen en konden ze  spelenderwijs nadenken over het thema. 20160926_121710
  Onze leerlingen hebben zich weer van hun beste kant laten zien en deden erg goed mee.