Home » Nieuws » Movies that Matter festival en Episch een groot succes

Movies that Matter festival en Episch een groot succes

Recente reacties

  Actueel

  Aanmelden is op ieder moment mogelijk. Voor een afspraak kunt u bellen met het telefoonnummer van de school: 070-4451616

   

  De schoolgids:
  Interne Stage:
  School magazine:

  Op woensdag 23 maart zijn allereerst de derde klassen naar de film ‘Trash’ geweest, die op het Movies That Matter Festival werd gedraaid . Het was een zeer goede film en alle leerlingen hebben geboeid gekeken naar deze ontroerende film.De organisatie van het festival heeft laten weten dat onze leerlingen het geweldig goed hebben gedaan.

  In de middag zijn onze eerste en tweede klassen naar een dansvoorstelling geweest met de naam ‘Episch, het beste tot nu toe’. De leerlingen kregen  een uitstekende voorstelling met allerlei dansmoves. muziek en visuele effecten. Ook hier hebben de leerlingen zich uitstekend gedragen. Ze kregen zelfs van de dansers een heel groot compliment over hoe stil ze waren geweest tijdens hun voorstelling.

  Praktijkschool De Einder heeft zich weer van zijn goede kant laten zien! We zijn trots op onze leerlingen!!