Home » Nieuws » De Nafsi Africa Acrobats zorgen voor spektakel

De Nafsi Africa Acrobats zorgen voor spektakel

20151009_114554[1]Op vrijdagochtend 9 oktober 2015 kregen de derde klassen bezoek van de Nafsi Africa Acrobats. De NAFSI acrobaten gaven eerst een uitdagende workshop en na afloop gaven zij ze een wervelend optreden. Het was een zeer boeiende workshop waarbij onze leerlingen uitgedaagd werden om aan alles mee te doen. Met hun passie, gedrevenheid en optimisme hebben ze dan ook onze leerlingen maar ook de leerkrachten geraakt . Zelfs meester Kruit werd uitgedaagd om mee te doen aan de show. De voorstelling was dan ook erg spectaculair en lieten onze leerlingen versteld staan van de salto`s en piramides .

Onze leerlingen hebben ook geweldig meegedaan en daar waren de Africa Acrobats erg enthousiast over. Al met al was het een hele gezellige ochtend.

20151009_113919[1]